MENU

Komunikaty

ZAKOŃCZYŁA SIĘ PIERWSZA EDYCJA ZAWISZA LEAGUE

Data dodania: 2017-04-24 18:32:38
Zwycięstwem debla Dariusz Niekraszewicz-Jacek Breś zakończył się pierwszy sezon rozgrywanej na kortach Zawiszy Amatorskiej Ligi Deblowej Zawisza Doubles League 2016/2017. 

W pierwszej edycji rozgrywek wzięło udział 16 debli m.in. z Bydgoszczy, Torunia i Grudziądza. Zwycięzcy łącznie zdobyli 40 punktów. Tyle samo zdobył drugi debel w klasyfikacji: Łukasz Geszke i Piotr Błaszczyk. W bezpośrednim pojedynku lepsi okazali się jednak Niekraszewicz i Breś. Trzecie miejsce zajęli zwycięzcy niedawnego turnieju "Zawisza Cup": Robert Urbański i Bartosz Nowak (39 pkt.).

Podsumowaniem pierwszego sezonu Zawisza Doubles League był Turniej Masters, w którym wzięło udział sześć najlepszych debli ligi. Zawody były bardzo ciekawe, a mecze niezwykle emocjonujące. Ostatecznie okazały puchar przechodni wywalczył debel: Geszke/Błaszczyk, który w finale po zaciętym, trzysetowym boju pokonał Urbańskiego i Nowaka. Zwycięzcy zarówno całych rozgrywek, jak i Turnieju Masters otrzymali pamiątkowe statuetki oraz okazałe czeki do wykorzystania w jednej z bydgoskich hurtowni sportowych. Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy Zawisza ufundował także specjalny puchar dla najlepszego zawodnika ligi. W głosowaniu tenisistów startujących w rozgrywkach najlepszy okazał się Łukasz Geszke. 

SPONSORZY
       
krzywynadruk      hydrafbud-logo-kolorowe_01  logo_kfc_rgb_1280 purelife_logo_1280