MENU

Komunikaty

"ZAWISZA CUP" PO RAZ DRUGI!

Data dodania: 2016-03-31 09:54:39

Zapraszamy do udziału w II turnieju z cyklu "Zawisza Cup".

TERMIN:

Zawody rozegrane zostaną 24 kwietnia w naszej hali tenisowej w Bydgoszczy, na terenie Zawiszy.

Startujemy od godz. 9.00.

Tak jak w pierwszej edycji, tak i teraz w mającym formułę open turnieju może wziąć udział KAŻDY miłośnik tenisa, bez względu na wiek, płeć i umiejętności. Ponownie zagramy w deblu!

WPISOWE: Wpisowe wynosi 60 zł od pary.

ZGŁOSZENIA: przyjmujemy pod numerem telefonu: 663-362-363, na adres: info@tenis-zawisza.ploraz osobiście w recepcji hali tenisowej. Prosimy podać nazwiska uczestników i kontakt telefoniczny i meilowy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 kwietnia 2016 r. Jeszcze tego dnia przekażemy wszystkim uczestnikom szczegółowy harmonogram turnieju.

INFORMACJA DLA DOJEŻDŻAJĄCYCH: hala znajduje się na terenie Kompleksu Sportowego Zawisza. Parking jest bezpłatny. Specjalnie dla uczestników przygotowany będzie zestaw lunch w Hotelu Zawisza (od 20 PLN) - 100 m od hali.

WSPARCIE: Zapraszamy do wsparcia turnieju przez firmy i instytucje. W zamian za pomoc finansową, organizacyjną lub rzeczową jestesmy w stanie zaproponować atrakcyjne śwadczenia reklamowe/promocyjne. Zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorem turnieju.

ORGANIZATOR TURNIEJU: CWZS Zawisza Bydgoszcz - operator hali tenisowej i Kompleksu Sportowego Zawisza - tel. 52/588-08-01, marketing@zawisza.bydgoszcz.pl
Osobą odpowiedzialną za turniej jest Paweł Kowalski tel. 663-779-235.

 

Wszelkie bieżące informacje podajemy na naszym profilu na Facebooku.

 

ZAPRASZAMY!!!


SPONSORZY
       
krzywynadruk      hydrafbud-logo-kolorowe_01  logo_kfc_rgb_1280 purelife_logo_1280