MENU

Komunikaty

"Zawisza Cup" za nami!

Data dodania: 2015-12-15 10:20:02

Zwycięstwem pary Łukasz Geszke-Janusz Łyżeń zakończył się I Turniej Charytatywny "Zawisza Cup". W amatorskiej imprezie wystartowało 21 par podzielonych na siedem grup po trzy deble.

Najlepsi w finale po dwusetowym boju pokonali parę: Dariusz Sadowczyk-Szymon Goldszmyt. Ten drugi był prawdziwą rewelacją zawodów. Grający w turnieju ze swoim trenerem 11-latek pokazał w kilku akcjach olbrzymie możliwości, kilkukrotnie pokazując dużo starszym rywalom, na czym polega gra w tenisa.

Całkowity zysk z imprezy został przekazany Stowarzyszeniu Olimpiady Specjalne Kujawsko-Pomorskie, którego główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Obecność Stowarzyszenia była widoczna przez cały Turniej.W czasie rozgrywania wszystkich meczów młodzież związana z Olimpiadami podawała piłki zawodnikom. Na koniec imprezy wiceprezes CWZS Zawisza Dariusz Bednarek przekazał wszystkie zebrane pieniądze przedstawicielom Stowarzyszenia.

Turniej organizowany był przez CWZS Zawisza, operatora hali tenisowej. Głównymi partnerami imprezy byli: Decathlon, PAAK, Head, Olimpia Sport, Hotel Zawisza.


SPONSORZY
       
krzywynadruk      hydrafbud-logo-kolorowe_01  logo_kfc_rgb_1280 purelife_logo_1280